The Reconnection, Mgr. Petra Freudlová

Co je to Rekonektivní léčení®?

Rekonektivní léčení® je obvykle zkušenost, která mění život. Nyní můžete vůbec poprvé přistoupit k novému, více obsažnému spektru léčení, než bylo kdy dostupné až dodnes.

Takovému, které nejenom obsahuje, ale také se rozpíná za jakékoliv a všechny známé formy „energetického“ léčení. Spektrum Rekonektivního léčení® se skládá z plného léčení a evolučního kontinua energie, světla a informací.

Dovoluje léčení, která nejsou pouze fyzická, pouze mentální, pouze emocionální… avšak jde za ně, aby vám přineslo taková léčení, která obsahují evoluci vašeho samotného bytí a vaší esence!

Vaše interakce s těmito jasně hmatatelnými energiemi začíná během vašeho léčebného sezení a pokračuje v práci s vámi dlouho poté, co sezení ukončíme. Po svých sezeních budete naladěni na více obsažné a evoluční léčivé frekvence.

Jako většina klientů můžete cítit zvláštní uvolnění, harmonii, blaho i radost ve spojení s pocitem vnitřního klidu.

Citace z knihy , Dr. Eric Pearl: The Reconnection
„Pokud máte štěstí, přijde vaše léčení ve formě, kterou očekáváte.
Pokud máte opravdové štěstí, přijde vaše léčení ve formě, o které jste ani nesnili – v takové, kterou má Vesmír na mysli právě pro vás.“

Rekonektivní léčení® se může absolvovat v jakémkoliv věku, od miminek po seniory. Léčení je možné i na dálku. Neexistuje žádné omezení.

Vaší rolí je nic neočekávat, pouze se učinit přístupným léčivým energiím a přijímat všechno, co přichází.

Doba trvání sezení
Jedno sezení Rekonektivního léčení® trvá obvykle 30-45 minut.

Léčení se projevují mimo omezení času a prostoru, takže více času neznamená lépe. Obvykle se doporučují jedno až tři sezení s odstupem minimálně jednoho týdne.