The Reconnection, Mgr. Petra Freudlová

Co je to Reconnection®?

Původně byly meridiánové linie našich těl spojené s liniemi sítě, která obklopuje planetu. Tato síť linií byla navržena tak, aby pokračovala dále a spojovala nás s mnohem větší sítí, čímž nás propojovala s celým vesmírem. Postupem času jsme byli od těchto linií odpojeni .

The Reconnection® přivádí „nové“ axiatonální linie, které nám dovolují ustálit unikátní vibrační úrovně a frekvence pro léčení a konečně i pro naši evoluci. Tyto axiatonální linie jsou součástí inteligence propojené mimo čas, jsou oběhovým systémem paralelních dimenzí, který přivádí základní energii pro obnovu funkcí lidského těla.

The Reconnection® přivádí a aktivuje tyto nové linie, čímž dovoluje výměnu energie, světla a informací, znovu-napojení vláken DNA a reintegraci ‘strun’ (souběžných – nebo paralelních – úrovní existence).

Poznámka: Ačkoliv se to nepožaduje, doporučuje se, abyste ještě před svým Reconnection® absolvovali jedno až tři sezení Rekonektivního léčení®.

Doba trvání sezení
The Reconnection® se skládá ze dvou sezení, která obecně trvají přibližně mezi 45 minutami až jednou hodinou a ideálně ve dvou po sobě následujících dnech nebo obden.