The Reconnection, Mgr. Petra Freudlová

Informace o sezení

Rekonektivní léčení® i Reconnection® se provádí bezdotykově.

Oblečení:
Oblečte se pohodlně. Plně oblečeni a bez obuvi budete ležet na zádech na polstrovaném masážním stole. Informujte mě, pokud máte potíže ležet na zádech a potřebujete polštářek na podložení hlavy či kolen.

Parfémy, vůně:
Během vašich sezení se často objevují různé vůně a aroma. Prijďte, prosím, bez uměle přidaných vůní. Cokoli zvenčí může působit rušivě.

Šperky, pásky, mince, mobilní telefony, atd.:
Rekonektivní léčení není předmetem těchto slabých stránek „energetického“ léčení, protože energie je pouze podmnožinou tohoto více všeobsažného spektra energie, světla a informací Rekonektivního léčení®. Z tohoto důvodu si nemusíte vyprázdnit kapsy, sundat pásek, prsteny, hodinky a vyndat mince nebo všechny věci na baterku, jako jsou mobilní telefony, pokud se budete cítit pohodlně.

Optimální stav mysli:
Jednoduše zavřete své oči a staňte se pozorovatelem a pozorovaným. Dovolte si zažít zázrak očekávání, kdy nebudete svázáni specifickým a detailním očekáváním. Věřte, že léčení, které přijmete, bude pro vás tím nejvhodnějším.

Co se může dít během sezení.
Pocity a vjemy jsou velmi individuální Můžete být obklopeni pocity chladu nebo horka, vlnami energie proudící celým tělem, pocit mravenčení někde na těle, můžete vidět barvy a cítit vůně nebo slyšet zvuky.

Jak může reagovat fyzické tělo
Můžete velmi reálně vnímat fyzické pocity. Chvění víček, rychlé pohyby očí, pohyb prstů na rukou a na nohou, změna dýchání, polykání, záškuby těla, pohyby hlavy, kručení v břiše, slzy, smích.

Doba trvání sezení
Sezení Rekonektivního léčení® trvají obvykle 30 - 45 minut. Tato léčení nejsou omezena časem a prostorem, takže více času neznamená lépe.

Reconnection® se skládá ze dvou sezení, která trvají přibližně 45 minut až jednu hodinu. Ideální je, když proběhne ve dvou po sobě následujících dnech nebo obden. Reconnection® se provádí jedenkrát za život a jeho efekt je trvalý.

Cena
Reconnective Healing® - 1200 Kč/sezení
The Reconnection® - závazná cena stanovená pro ČR: 333 USD nebo její ekvivalent v českých korunách.